Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin w Białem

Pogoda Gostynin z serwisu

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia 2015 r. w Domu Ludowym w Legardzie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Orkiestra wykonała kilka utworów, wśród których znalazły się m.in.: "Walc Barbary" z filmu "Noce i dnie" oraz "Orkiestry dęte" z repertuaru Haliny Kunickiej. 

GMINNA ORKIESTRA DĘTA

GMINNA ORKIESTRA DĘTA - powstała w marcu 2014 r. przy Gminnym Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin. Założycielem i dyrygentem orkiestry jest Pani Katarzyna Lisicka. Zespół uczestniczył w wielu koncertach, uświetniając uroczystości patriotyczne i okolicznościowe, a także wspierając działalność charytatywną . W repertuarze orkiestry znajdują się utwory muzyki klasycznej, filmowej, patriotycznej, sakralnej, marszowej i rozrywkowej. Członkami zespołu są pasjonaci rozpoczynający edukację muzyczną w naszej placówce, jak również uczniowie i absolwenci szkoły muzycznej. Swoimi koncertami orkiestra wzbogaca życie kulturalne regionu.

Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin ogłasza nabór dzieci i młodzieży do GMINNEJ ORKIESTRY DĘTEJ

 Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin ogłasza nabór dzieci i młodzieży do GMINNEJ ORKIESTRY DĘTEJ

• nie musisz posiadać instrumentu

• uczymy zasad muzyki

• bierzemy udział w koncertach i uczestniczymy w wydarzeniach kulturalnych regionu

• rozwijamy zainteresowania muzyczne DOŁĄCZ DO NAS!!!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie: 17 września 2015 r. (czwartek) lub 21 września (poniedziałek) godz. 18.30, próby odbywają się w poniedziałki i czwartki Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi w Białem Kontakt
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook: Gminna Orkiestra Białe

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME